Poniedziałek 20 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Zawody Lekkoatletyczne pn." Sprawny Miś"

Z okazji Dnia Dziecka sportowcy naszej szkoły, pod opieką p. Urszuli Zielińskiej i p. Grażyny Kobielskiej, uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych pn." Sprawny Miś"., zorganizowanych przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Vectra" przy współpracy z Urzędem Miasta Włocławek. Były one rozgrywane w dwóch formach, jako dwubój lekkoatletyczny i tor przeszkód. Dzieci wykazały się dużą sprawnością i wielką determinacją. Organizatorzy zapewnili uczniom dobrą zabawę i dużą dawkę ruchu. Uczestnicy zawodów wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni, w nagrodę otrzymali drobne upominki.                                                                                  Szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych i szóstych w składzie :
- Szymon Karkowski
- Wiktor Mistera